Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Відеотека

«1025 років хрещення Русі: волинські реалії X століття»

23 травня 2013 р. Круглий стіл на тему «1025 років хрещення Русі: волинські реалії X століття», приурочений цій даті та 1050-літтю від дня народження рівноапостольного князя Володимира Великого, у Волинській православній богословській академії (ВПБА). Вступні слова ректора протоієрея Ігоря Швеця, доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Лупій, митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Частина виступу доцента кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів Національного університету «Львівська політехніка» Юрія Диби. Відео єпархіальної телестудії «Собор».

Аудіо

Радіопередача «Благо» 7 версня 2014 року. Проректор Волинської православної богословської академії (ВПБА), клірик собору Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях священик Василь Лозовицький – про євангельске читання неділі 13-ї після П’ятдесятниці (притча про виноградарів). Настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що на території Луцького біотехнічного інституту священик Андрій Ротченков – про мучеників Адріана та Наталію (8 вересня) і про радощі та труднощі сімейного життя.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 31 серпня 2014 року. Протоієрей Андрій Горобець – про євангельське читання неділі 12-ї після П’ятдесятниці (про багатого юнака) та проблеми стосунків батьків і дітей.

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 24 серпня 2014 року. Олександр Биструшкін та Ольга Свиридюк – про Успіння Пресвятої Богородиці.

Скопіювати файл

Усі аудіо

Календар

Увесь календар